Терасне покриття найвищої якості від JAF Ukraine

  • Holzterrasse
  • Holzterrassen

Дерев´яні покриття для терас - відчуття затишку навколо Вашого дому

Терасне покриття найвищої якості від JAF Ukraine: 

 

Дерев´яна тераса або decking, сьогодні стає все більш актуальним елементом дизайну приміщень, терас, балконів, веранд та басейнів. Головним, при виборі правильного терасного покриття, крім ціни є походження та вид деревини терасної дошки. 

 

Відчуття тепла та комфорту від дерев´яного терасного настилу ніколи не зрівняється з каменем та керамічною плиткою. В той же час сучасні технології дозволяють зробити терасне покриття не менш довговічним. 

 

Основною особливістю терасної дошки є підвищена стійкість до ультрафіолетового проміння, атмосферних явищ, гниттю та грибкам. Спеціально рифлена поверхня дошки не дозволяє воді затримуватись на поверхні, роблячи вологу поверхню безпечною. При дотримуванні умов монтажу та періодичного догляду за декінгом, покриття не потребує ремонту протягом 30 років.

 

Ми пропонуємо великий асортимент екзотичних порід дерева для терас, які мають неповторний малюнок (сапелі) або ж міцні як камінь (тік, массарандуба)

Запит

Наші експерти завжди до ваших послуг.

Наші спеціалісти по терасній дошці нададуть Вам безкоштовну консультацію щодо планування та вкладання Вашої новоі тераси. Ви маєте запитання? Наші експерти допоможуть Вам з задоволенням.